Łapanie kadrów jest trochę jak szczęście, które chce się kilogramami upychać do kieszeni przyciasnych granatowych jeansów albo jak porcja lodów pistacjowych w ulubionej kawiarni – zawsze chciałoby się większą porcję! I ja zawsze chcę więcej… więcej obrazków zapisanych na karcie pamięci mojego aparatu, więcej opowieści, które pozwalacie mi namalować Waszymi emocjami i więcej ciastek, które mogę sfotografować. Więcej też chętnie Wam opowiem, jeśli pozwolicie mi zapakować obiektywy, pomysły i uśmiech i spotkać się na sesji, którą dla Was zrobię!

ZDJĘCIA OKOŁOKULINARNE

30 klimatycznych ujęć dań, wnętrza, detali, ludzi. W Waszej restauracji, kawiarni, na kulinarnym evencie. Łapię w kadrach nieoczywiste detale, wydobywam z dań coś więcej niż tylko jedzenie ułożone na talerzu, uwielbiam spójne wnętrza, które stają się tłem dla jedzenia. I ludzi, którzy je tworzą!

Nazwałam te zdjęcia okołokulinarnymi, ponieważ nie jest to typowa studyjna fotografia jedzenia, a raczej uchwycenie klimatu miejsca za pomocą serwowanej dań. Jeśli zajrzycie do galerii – będziecie doskonale wiedzieli o co chodzi.

Ten pakiet zdjęć dotyczy również sesji produktowych – utrzymanych w klimacie „insta friendly”, bo są to najczęściej zdjęcia wykonywane na użytek mediów społecznościowych. Nie zrobię Wam zdjęć do katalogu czy reklamy, ale wykonam dla Was całą masę klimatycznych ujęć, które doskonale ożywią Wasze profile w social mediach.

/od 450PLN

SESJA LIFESTYLOWA / RODZINNA

Kocham łapać momenty, miłość, radość, zapatrzenie i zakochanie. Stawiam na naturalność – uczucia, uśmiechy i towarzyszenie Wam. Podpowiadam, nie narzucam, proponuję, nie namawiam do konkretnych ustawień i póz. Wiem, że lubicie jeśli na sesjach panuje luźna atmosfera.

/od 450PLN